28 Mayıs 2011 Cumartesi

Acemi Bohçası Kars'tan bildiriyor:)

İki hafta önce 15 mayıs ta Kars' a gitmeye niyetlendik ancak sabah kalktığımızda lapa lapa kar yağıyordu.Önce mayısın ortasında gördüğüm kar yağışı beni güldürdü sonra da ağlattı sinir kriziydi gerçekten kendi kendime mayısın on beşi yaa mayısın on beşi bu mevsimde ne işin var yağıyorsun diye söyleniyordum. Nasıl olsa öğlene kalmaz erir diye yola çıktık çünkü bütün bir hafta bu yolculuğun hayalini kurmuştum.Kars' ı seviyorum çünkü Ardahan dan sonra burası bana cennet gibi geliyor en azından rahatça yürüyebileceğin kaldırımları var hatta ve hatta Migros bile var. Migros, Şok, LCW, Seven Hill bunlar bizim için unutulmaya yüz tutmuş isimlerdi son bir yıldır :)
Kars ta Ruslardan günümüze kadar gelebilen pek çok bina var.Şimdi her biri farklı amaçlarla kullanılıyor.Yukarıda ki bina Kalkınma ajansının emrinde aşağıdaki bina ise belediye.
Bu mağara tavanlı lokanta Kars' ın en güzel en temiz lokantalarından.Sadece kasa ve fırın bölümünü resimleyebildim içeriyi daha iyi gösteren bir kaç resim almak istedim ancak tam yemek saati olduğundan kalabalığı tedirgin etmemek için resimlemekten vazgeçtim.
daha bir çok resim çektim onlarda gelecek bölümde :)

3 Mayıs 2011 Salı

Ebay dan ilk siparişlerim geldi hem de on bel gün gibi bir sürede ve kargo ücreti olmadan.Çok memnun kaldım bu alışverişten.İki çift küpe yaptım hemen başka nerelerde kullanabilirim bilmiyorum
Bu bileklik biraz deli kız işi oldu ama renkler cıvıl cıvıl ya kendime saklıycam galiba :)
Bunlar akrilik boncuktan yazın buna uygun mayo- bikiniyle kullanmak için çok uygun
bu da pasaj dan aldığım boncuklarla yaptığım kolye küpe bileklik takım. bu aralar işler yoğun, personel az o yüzden eve gelir gelmez yemek+bulaşık+uyku üçgeninde kayboluyorum.yazıları da kısa kısa geçiyorum.herkese huzur dolu günler....