2 Nisan 2011 Cumartesi

Bahar gelmiş...

Bahar gelmiş ! Henüz hissedemedim ya da buranın baharı ancak bu kadar oluyor. Teoman' ın şarkısı bu ara dilimde şu an ki durumumla çok alakalı çünkü ne diyordu ; vakit bir türlü geçmezken, yıllar hayatlar geçiyor... Bu yukarıdakiler arkadaşlarımın kedilerime getirdiği hediyeler :) ben resimleyene kadar farenin bir gözü çoktan çıkarılmıştı bile :)
bu tahinli çörek ve aşağıda kolyelerimi resimlediğim takı mankenleri de İzmir'den Murad Abimden.Çöreğin tadına diyecek yok işte budur diyerek yedik :) mankenlere gelince öyle çok işime yaradılar ki tam 4 tane farklı modelim var artık :) bunlar sadece ikisi.. kolyeleri resimlerken canım çıkıyordu açıkcası hediye almak hele ki gurbetteysen çok güzel birde imdadına yetişen bir hediyeyse daha da güzel :)
Bu kolyeleri Pasaj.Com da satış yapan Waffle' dan aldığım boncuklarla yaptım.Sayısız boncuğum var şimdiden bir dünya küpe yaptım resimleri çeker çekmez buraya alacağım. Çok zevkli bir alışveriş oldu. Bir çok alışverişim oldu pasaj. com dan istediğim her şeyi bulabiliyorum geç keşfettiğim için üzgünüm.. yaz başına kadar beni oyalamaya yetecek malzemem var artık boncuklar,keçeler,taşlar :) yeni yeni acemi işlerinde görüşmek üzere :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder